Напишіть нам повідомлення!

Газосигналізатори

Газоаналізатори

Периферійні прилади

Каталог продукції

Забруднення атмосферного повітря

 

Забруднення атмосферного повітря є глобальною проблемою, яка стосується в першу чергу людей, які живуть в мегаполісах де в результаті їх життєдіяльності накопичується велика кількість токсичних газів і парів. Звичайно до забруднення атмосферного повітря призводять і такі чинники як лісові пожежі, виверження вулканів, які і досі є основними джерелами забруднення. Однак, оскільки ці катаклізми відбуваються далеко від великих міст, то їх вплив на людей в результаті процесів дифузії та переносу незначний. Крім того йде процес самоочищення атмосферного повітря – процеси окислення, поглинання домішок ґрунтом та океанами Тому ці фактори впливають хіба що на рівень СО2 в атмосферному повітрі (парниковий ефект).

Інтенсивні викиди автотранспорту, промислових підприємств в великих містах набагато перевищують швидкість самоочищення атмосфери і призводять до значного перевищення концентрацій шкідливих та токсичних речовин над санітарними нормами. В житлових приміщеннях як правило концентрації шкідливих речовин менша ніж зовні. Однак в останній час відбувається інтенсивна модернізація житлових приміщень, їх ремонт, встановлення автономного опалення. Як показують виміри шкідливих речовин в таких приміщеннях в перший місяць після ремонту концентрація шкідливих та токсичних речовин в 30 разів перевищують санітарні норми. Крім того, автономне опалення є джерелом постійного забруднення повітря приміщень. При неправильному встановленні обладнання, при забрудненні вентиляційних каналів, при зміні з часом режимів горіння палива в приміщеннях накопичуються значні концентрації чадного газу, вуглекислого газу, що шкідливо впливає на стан здоров’я людини.

 

Крім того можливий витік паливних газів, що може призвести до вибухонебезпечної та пожежонебезпечної ситуації. Що може відбутися при перевищенні вибухонебезпечної концентрації паливних газів - відомо. Розглянемо більш детально процеси, що відбуваються при виникненні пожежі. При повноцінному процесі горіння утворюються двоокис вуглецю (проходить повне окислення вуглецю) та пари води. При низькій температурі горіння, якої недостатньо для повноцінного процесу відбувається тління матеріалу. При цьому вуглець не окислюється повністю і утворюється окис вуглецю – чадний газ. Тому сигналізатори чадного газу є фактично пожежними сигналізаторами, які дозволяють виявити пожежу набагато раніше, ніж інші пожежні сповіщувачі.

Таким чином бачимо, що для безпечної життєдіяльності людини, яка більший свій час проводить в приміщенні необхідні газосигналізатори паливних газів, окису та двоокису вуглецю.

На виробничих об’єктах потрібні прилади, які сигналізують про наявність токсичних та шкідливих речовин, а також прилади газового аналізу, які контролюють протікання технологічних процесів (наприклад, бродіння).

Необхідно також контролювати викиди автотранспорту, режими горіння теплових котлів, викиди промислових підприємств.

 

ПП  "АНАЛІЗЕР"

 е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.analyzer.com.ua 

 

 

 Тел.:+38 (0312) 44-91-90

Факс: +38 (0312) 61-68-41

Моб.: 050 317 87 18

094 918 91 90