Напишіть нам повідомлення!

Газосигналізатори

Газоаналізатори

Периферійні прилади

Каталог продукції

Сенсори для пожежних сповіщувачів газових

В.Козубовський, доктор технічних наук, провідний науковий співробітник

Ужгородського національного університету

В.Кормош, науковий співробітник Ужгородського національного університету

І.Алякшев, інженер Ужгородського національного університету

 Н.Ліщенко, науковий співробітник Ужгородського національного університету

 

Розглядається можливість зменшення енергоспоживання напівпровідникових газових сенсорів для їх застосування в багатоканальних сповіщувачах пожежних газових та газосигналізаторах з автономним живленням.

 

В останні  роки в Україні  велика увага приділяється захисту населення від можливого отруєння оксидом вуглецю (СО), який є надзвичайно токсичним газом без кольору та запаху, і може накопичуватись в замкнених приміщеннях при працюючих двигунах автотранспорту, при неповному згорянні палива, пожежах, які призводить до частих смертельних випадків. Причина накопичення СО при пожежах – виділення СО на ранніх стадіях пожеж коли превалюють процеси тління матеріалу. При цьому температура і оптична густина (задимленість) в приміщенні суттєво не зростають і традиційні засоби виявлення пожежі (теплові і димові пожежні сповіщувачі) ще не спрацьовують.

Детальніше...

Проблеми впровадження у виробництво і побут пожежних сповіщувачів газових

 

В.Козубовський, доктор технічних наук, провідний науковий співробітник,

М.Федак, аспірант,

Ужгородський національний університет

 

    Розглянуті проблемні питання впровадження у виробництво пожежних сповіщувачів газових. Показано, що сертифікаційні випробування сповіщувачів газових є необґрунтовано складними і суттєво відрізняються від випробувань газосигналізаторів, хоча вони мають фактично одне і те ж призначення – визначення загазованості приміщень. Показані переваги і недоліки пожежних сповіщувачів газових. Автори вважають, що широкому впровадженню пожежних сповіщувачів газових може сприяти їх використання в якості приладів подвійного призначення – для виявлення пожежі на ранніх стадіях її розвитку і для визначення загазованості приміщень токсичними і пожежонебезпечними газами та парами.

Детальніше...

Газосигналізатори для керування системою вентиляції у житлових приміщеннях

 

Др. техн. наук, В.Р.Козубовський, УжНУ, Ужгород,

Dr. of Eng., V.Kozubovskyy. UzNU, Uzhgorod

Інж. І.Алякшев, МП”Атмос”, Ужгород

Eng. I.Alyakshev, SB”Atmos”, Uzhgorod

 

ГАЗОСИГНАЛІЗАТОРИ ДЛЯ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ВЕНТИЛЯЦІЇ У ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ

GAS ALARM FOR CONTROL OF VENTILATION SYSTEM IN LIVING QUARTERS

 

Methods of control air quality in domestic purpose are presented. Influence of toxic gases on human, circuit design of gas alarms are considered.

 

Останнім часом велика увага приділяється питанням техніки безпеки та забруднення оточуючого середовища. Особливо актуальним є питання забруднення повітря житлових приміщень. Зараз масово проводиться модернізація цих приміщень, встановлюються системи індивідуального опалення. Як показують дослідження, в результаті неповного згорання палива в системах опалення, випаровування свіжих ремонтних матеріалів, концентрація шкідливих для здоров’я людини компонентів у житлових приміщеннях більш ніж в 20 разів перевищує допустимі санітарні норми на протязі місяця після проведення ремонтних робіт. Тому зараз широко застосовують побутові газосигналізатори для діагностики повітря в житлових приміщеннях. Уведені у дію Європейські стандарти EN 50194, EN 50291, які регламентують вимоги до побутових газосигналізаторів. В Україні існують вимоги Держбуду України та інших нормативних документів (СНіПів, ДБН) щодо застосування газосигналізаторів паливних газів та чадного газу в житлових та громадських будівлях. Відповідно до технічних вимог Держбуду України у житлових будинках газифікованих населених пунктів повинен здійснюватись автоматичний контроль довибухонебезпечних концентрацій паливних газів та мікроконцентрацій чадного газу і відповідно їх усунення за допомогою вентиляційних систем приміщень.

Детальніше...

Недооцененные возможности газовых пожарных извещателей

 

Владимир КОЗУБОВСКИЙ, доктор технических наук, ведущий научный сотрудник УжНУ

Владимир БАКАНОВ, главный конструктор ЧП «Артон»

 

 Наиболее распространенные в настоящее время пожарные извещатели обнаруживают следующие факторы развивающегося пожара:

– контроль открытого пламени в том или ином спектре извещателями пламени;

– увеличение удельной оптической плотности воздуха точечными дымовыми извещателями;

– увеличение оптической плотности воздуха линейными дымовыми извещателями;

– рост температуры тепловыми извещателями.

Детальніше...

Забруднення атмосферного повітря

 

Забруднення атмосферного повітря є глобальною проблемою, яка стосується в першу чергу людей, які живуть в мегаполісах де в результаті їх життєдіяльності накопичується велика кількість токсичних газів і парів. Звичайно до забруднення атмосферного повітря призводять і такі чинники як лісові пожежі, виверження вулканів, які і досі є основними джерелами забруднення. Однак, оскільки ці катаклізми відбуваються далеко від великих міст, то їх вплив на людей в результаті процесів дифузії та переносу незначний. Крім того йде процес самоочищення атмосферного повітря – процеси окислення, поглинання домішок ґрунтом та океанами Тому ці фактори впливають хіба що на рівень СО2 в атмосферному повітрі (парниковий ефект).

Детальніше...

 

ПП  "АНАЛІЗЕР"

 е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.analyzer.com.ua 

 

 

 Тел.:+38 (0312) 44-91-90

Факс: +38 (0312) 61-68-41

Моб.: 050 317 87 18

094 918 91 90