Напишіть нам повідомлення!

Газосигналізатори

Газоаналізатори

Периферійні прилади

Каталог продукції

Про нас

   ПП МП “Атмос” організоване у 1991 р. на базі структурного підрозділу СКБ ЗАТ Міністерства приладобудування СРСР, яке займалось розробкою оптичних приладів газового аналізу для діагностики викидів автотранспорту, теплових електростанцій, інших підприємств, приладами контролю технологічних процесів. Організацію очолив один із засновників, доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Козубовський В.Р.

   З 1991 р. ПП МП “Атмос” продовжує займатись розробкою та виробництвом приладів газового аналізу в основному на основі напівпровідникових та електрохімічних газових сенсорів. Причому частка оптичних приладів поступово зменшується у зв’язку із зменшенням купівельної спроможності підприємств. В цей час ПП МП “Атмос” розробляє та впроваджує у виробництвом прилади технологічного контролю об’єктів харчової промисловості. У 1999 р. у зв’язку із затвердженням нових вимог Держбуду, ДБН та СНиП, щодо об’єктів, що газифікуються – на цих об’єктах мають встановлюватися сигналізатори загазованості на природний та чадний газ, ПП МП “Атмос” починає займатись розробкою та організацією серійного виробництва побутових газосигналізаторів. Як правило у цих сигналізаторах використовують напівпровідникові сенсори, опір яких змінюється при наявності газу, що аналізується.

  ПП  МП “Атмос” також комплектує прилади газового аналізу периферійними пристроями, такими як відсікаючи газові клапани, світлозвукові сповіщувачі, світлозвукові табло, блоки безперебійного живлення.

   На даний момент ПП МП “Атмос” разом з ПП “Аналізер” займається розробкою пожежних сповіщувачів газових (нормативні документи передбачають використання пожежних сповіщувачів газових для виявлення пожеж на початковій стадії горіння (тління) або виявлення витоку легкозаймистих та вибухонебезпечних газів та парів рідин, приладів контролю процесів горіння, приладів контролю технологічних процесів (наприклад контроль роботи вентиляційних систем).

   Останні часи все більш актуальним стають розробка і виробництво приладів подвійного призначення: контролю загазованості приміщень (чадний газ, метан, пропан-бутан) плюс контроль пожежної безпеки. Дійсно, такі прилади можуть бути підключені до систем охороно-пожарної сигналізації і здійснювати контроль як газової безпеки, так і пожежної. Все це дає значну економію для споживача.  

 

На даний момент ПП МП "Атмос" тимчасово не працює.

 

ПП  "АНАЛІЗЕР"

 е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.analyzer.com.ua 

 

 

 Тел.:+38 (0312) 44-91-90

Факс: +38 (0312) 61-68-41

Моб.: 050 317 87 18

094 918 91 90