Напишіть нам повідомлення!

Газосигналізатори

Газоаналізатори

Периферійні прилади

Каталог продукції

Газосигналізатор ГСБ-01-3

 

живлення від мережи живлення від батареї

Газосигналізатор побутовий ГСБ-01-3 призначений для неперервного автоматичного контролю небезпечної (сигнальної) концентрації окису вуглецю (чадного газу) в повітрі газифікованих виробничих, комунальних та побутових приміщень відповідно до “Технічних вимог та правил щодо застосування сигналізаторів до вибухонебезпечних концентрацій паливних газів і мікроконцентрацій чадного газу у повітрі приміщень житлових будинків та громадських будинків і споруд”, затверджених Держкомбудом України в 1998 р. також згідно ЕN 50291-1  у житлових автопричепах, гаражах, закритих паркуваннях. Дані об'єкти можуть оснащуватися газосигналізаторами відповідно до вимог СНіП 2.08.01-89 “Житлові будинки”, СНіП 2.08.02-89 “Громадські будинки і споруди”, ДБН В.2.5-20-2001 “Газопостачання”. 

Газосигнализатор бытовой ГСБ-01-3 предназначен для непрерывного автоматического контроля опасной (сигнальной) концентрации окиси углерода (угарного газа) в воздухе газифицированных производственных, коммунальных и бытовых помещений согласно “Технічних вимог та правил щодо застосування сигналізаторів до вибухонебезпечних концентрацій паливних газів і мікроконцентрацій чадного газу у повітрі приміщень житлових будинків та громадських будинків і споруд” Держбуд.  1998 г. также согласно ЕN 50291-1  в жилых автоприцепах, гаражах, закрытых парковках. Данные объекты могут оснащиваться газосигнализаторами согласно требованиям   Снiп 2.08.01-89  “Житлові будинки”, Сніп 2.08.02-89 “Громадські будинки і споруди”,  ДБН В.2.5-20-2001 “Газопостачання”.

 

 

Газосигналізатор захищає людей від отруєння чадним газом.

Газосигнализатор защищает людей от отравления угарным газом.

Контроль здійснюється шляхом циклічного вимірювання концентрації чадного газу в оточуючому повітрі за допомогою напівпровідникового газочутливого елемента (або електрохімічного сенсора), керованого мікроконтролером. При досягненні сигнальної концентрації чадного газу (0,005 об. %) спрацьовує світлова та звукова сигналізація (загоряється червоний індикатор і включається аварійний акустичний сигнал). Сигналізація про наявність газу продовжується аж до зменшення його концентрації в контрольованому просторі.

Контроль осуществляется путем циклического измерения концентрации угарного газа в окружающем воздухе с помощью полупроводникового газочувствительного элемента (или электрохимического сенсора), управляемого микроконтроллером. При достижении сигнальной концентрации угарного газа (0,005 об. %) срабатывает световая и звуковая сигнализация (загорается красный индикатор и включается аварийный звуковой сигнал). Сигнализация о наличии газа длится вплоть до уменьшения его концентрации   в контролируемом пространстве.

За вимогою замовника газосигналізатори виготовляються с різними вихідними сигналами та виконанням (ГСБ-01-3 з живленням від мережі або автономне  живлення від батареї).  По требованию заказчика газосигнализаторы изготавливаются с разными выходными сигналами  и исполнением (ГСБ-01-3 с питанием от сети или с автономным питанием от батареи).

 

 

 Технічні характеристики

 

Параметр

Значення

Номінальна напруга живлення:

Номинальное напряжение питания:

від мережі

від батареї

 

 

~220 В, 50 Гц  

3 B

Режим роботи

Режим работы

неперервний

Номінальне значення першого порогу спрацювання сигналізації, об’ємна частка оксиду вуглецю (чадного газу) у повітрі

Номинальное значение первого порога срабатывания сигнализации, объёмная доля окиси углерода (угарного газа) в воздухе

0,005 об. %

Границі допустимої основної абсолютної похибки в умовах експлуатаціі газосингалізатора, об’ємна частка чадного газу у повітрі

Границы допустимой абсолютной погрешности в условиях эксплуатации газосигнализатора, объёмная доля угарного газа в воздухе

± 0,0025 об. %

Час спрацьовування сигналізації, не більше 

Время срабатывания сигнализации, не больше

 60 с

Потужність споживання, не більше:

Потребляемая мощность, не больше

від мережі

від батареї

 

 

4 Вт

0,3 мВт

Діапазон робочих температур

Диапазон рабочих температур

від 0 до 40 °С

Відносна вологість

Относительная влажность

від 30 до 95 %

Час прогріву, не більше:

Время прогрева, не больше

від мережі

від батареї

 
 
 
 30 хв
10 хв.

Габаритні розміри, не більше 

Габаритные размеры, не больше

від мережі

від батареї

 

 

150х90х60 мм

130х110х65 мм

Маса

Масса

не більше 450 г

Сигналізація тривоги

Сигнал тревоги

переривчасті світловий та звуковий сигнали; замикання контактів (ГСБ-01-3 з живленням від мережи)

 

 

 

 

ПП  "АНАЛІЗЕР"

 е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.analyzer.com.ua 

 

 

 Тел.:+38 (0312) 44-91-90

Факс: +38 (0312) 23-68-31

Моб.: 050 317 87 18

094 918 91 90