Напишіть нам повідомлення!

Газосигналізатори

Газоаналізатори

Периферійні прилади

Каталог продукції

Автоматика газова модернізована

 

 

Призначення   Назначение (рус.)
Газова автоматика для котлів (модернізована автоматика АПОК-1 на базі автоматичних газових пальників провідної європейської фірми (GB-Ganz) призначена для апаратів газових опалювальних, які використовуються для опалювання окремих житлових, побутових і виробничих приміщень.

Пальники оснащені газовою автоматикою   і працюють на природному газі з номінальним тиском 1,86–4,9 кПа.

Пальник складається з декілька корпусів (від 2 до 4) з нержавіючої сталі, що дозволяє найбільш технологічно готувати газоповітряну суміш і суттєво економити паливо при згоранні. 

Пальники забезпечують стійкий процес горіння в умовах коливання тиску газу в мережі та повне якісне й економне його згорання, завдяки особливій лазерній обробці отворів

Застосування модернізованої  автоматики повищає ефективність апаратів газових опалювальних на 20%,  збільшує строк службі апаратів газових опалювальних, покращує екологічні показники.

Автоматика не вимагає електроживлення. Принцип роботи автоматики оснований на електромеханічній роботі термочутливих елементів термопари і моделюючого термостату.

Газовая автоматика для котлов (модернизованная автоматика АПОК-1 на базе автоматических газовых горелок известной европейской фирмы (Gb-ganz) предназначена для аппаратов газовых отопительных, которые используются для отопления отдельных жилых, бытовых и производственных помещений.

Горелки оснащены газовой автоматикой  и работают на природном газе с номинальным давлением 1,86–4,9 кПа.

Горелка состоит из нескольких корпусов (от 2 до 4) из нержавеющей стали, которая позволяет наиболее технологически готовить газовоздушную смесь и существенно экономить топливо при сгорании. 

Горелки обеспечивают стойкий процесс горения в условиях колебания давления газа в сети и полное качественное и экономное его сгорания, благодаря особой лазерной обработке отверстий

Применение модернизованной  автоматики повышает эффективность аппаратов газовых отопительных на 20%,  увеличивает срок службе аппаратов газовых отопительных, улучшает экологические показатели.

Автоматика не требует электропитания. Принцип работы автоматики основан на электромеханической работе термочувствительных элементов термопары и моделирующего термостата.

 

 

Детальніше...

 

ПП  "АНАЛІЗЕР"

 е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.analyzer.com.ua 

 

 

 Тел.:+38 (0312) 44-91-90

Факс: +38 (0312) 61-68-41

Моб.: 050 317 87 18

094 918 91 90